Poraďte Ježíškovi jaký dárek vybrat pro milovníky vína!

Vánoce jsou tady, respektive za rohem a to znamená jediné – řádně doplnit zásoby. Nemáme tím namysli mouku, cukr nebo snad olej. Jsme mnohem prozíravější. Myslíme totiž na vaši dobrou náladu a příjemné rozpoložení a proto dbáme na to, abyste měli dostatek kvalitního vína. A až budete u toho zásobování, nezapomeňte si zahrát na Ježíška a vybrat nějaké fajnovosti i pro vaše kamarády, vinaře. Tekutý dárek jistě ocení.

Prosinec je zkrátka symbolem adventu, balícího papíru, pohody, ale i stresu, bramborového salátu, zapálených svíček a skvělého pití. A pokud se v té honbě za vánoční atmosférou a lovem vánočních dárků budete chtít inspirovat, rádi vám dáme tipy na dárky pro milovníky vína. Uvidíte, že sklidíte úspěch.
Mrkněte na dárky, které udělají radost jak obdarovanému, tak i vám, až dostanete “dvojku” na košt!

Někdo má rád adventní kalendář s čokoládkou, jiný upřednostňuje tekutou formu vinné révy. A právě pro toho je tato speciální dárková krabice s překvapením uvnitř! S tímto advenťákem bude vánoční veselí ještě veselejší.

A na co přesně se může majitel tohoto kalendáře těšit? Na 24 lahvinek s 12 různými víny z produkce Vinařstvi LAHOFER a Vinařstvi HANZEL, se kterými získáte skvostný nadhled na život.

Pokud máte ve svém okolí, kdo rád  portské, pak se u tohoto prima dárku určitě zastavte. Jedná se o skvělou novinku, která skýtá mimořádný výběr portských vín 24 x 50 ml. 

V kalendáři jsou značky, které má ve svém portfoliu jeden z nejznámějších portugalských vinařů, Pedro Silva Reis a jeho společnost Real Companhia Velha. Na dno se podíváte víceletým portským jako je Royal Oporto, Quinta das Carvalhas, Delaforce, Hooper´s a Sibio.

Tento dárkový set je to pravé ořechové pro někoho, kdo si rád dopřává luxus a chce pro sebe minimálně jen to nejlepší. Párty set se skládá z 6 lahví MOËT & CHANDON IMPERIAL BRUT, stejného množství krásných skleniček, elegantního ice bucketu a jako třešnička na dortu je božský zlatý uzávěr.

Šampaňské Impérial spatřilo světlo světa už v roce 1869 a od té doby punc jeho významnosti neklesla ani o píď. 

Žlutá je dobrá, už je to tak! Tento kousek je ideální dárek k Vánocům pro každého, kdo má rád originalitu. S Veuve Clicquot Fridge budete Ježíškem číslo jedna.

Chladící box, který je součást balení, je inspirován chladničkami z 50. let minulého století a uchová láhev vychlazenou a “ready to pít” až dvě hodiny. Ideální dárek pro muže, milovníka stylu a jedinečnosti.

Dárkové balíčky pro muže nemusí obsahovat jen vodu po holení nebo sprchový gel (i když i to je samozřejmě potřeba). Dovolujeme si ale odhadovat, že tenhle set každého milovníka kvalitního vína a alkoholu potěší přece jen více.

Toto víno zraje minimálně 3 roky, má světlou zlatou barvu a jemné perlení, které na hladině vytváří vydatnou pěnu. Na první dobrou ucítíte lahodné aroma hrušek, která vás doslova zvábí k degustaci.

Toto luxusní dárkové balení potěší každého obdivovatele luxusu a stylu. Ať je obdarovaný žena či muž, určitě to bude trefa do černého! 

Bottega Gold Spumante voní po svěžím ovoci, jako jsou zelená jablka nebo citrusy. Dále ucítíte voňavé květy nebo aromatické koření. Zkrátka a jistě, bude to požitek pro všechny smysly! Třeba i Ježíšek se zdrží na skleničku!

Dárkové kazety s Moët & Chandon Imperial Brut jsou vždy sázka na jistotu. V tomto balení jsou kromě tohoto delikátního moku i 2 stylové skleničky. Pokud nevíte, jaký dárek zvolit pro kamarádku, maminku nebo sestru, pak vězte, že toto je opravdu správná volba!

Moët Imperial nás oblažuje svou přítomností na tomto světě již 150 let a dodává kouzlo nejvýznamnějším událostem na celé naší krásné planetě.

Dárek pro vinaře nemusí překvapivě být jen víno. I ten totiž občas musí zapít své tekuté hrozny čistou vodou. Chladící karafa je tedy ideální tip na dárek pro přítele, kamaráda, maminku, babičku, prostě kohokoliv! Její topovost tkví v tom, že umožňuje okamžité vychlazení nápoje – bez ledu!

A když už není vody potřeba, můžete do ní vložit samozřejmě jakékoliv víno, dle libosti. Takže karafa je jasný favorit letošních Vánoc.

A co dál?

A když byste přece jen ještě tápali a nevěděli, který gurmánský, alkoholový dárek vybrat, tak nezoufejte, náš eshop totiž překypuje možnostmi. Můžete vybírat z celé řady dárkových setů, kazet nebo i originálních lahví, směřované přímo na míru obdarovanému. Ať už hledáte jako dárek k Vánocům výstavní kousek do nápojového baru, dárek na poslední chvíli, nebo milou pozornost pro kolegu z práce, naše nabídka vás určitě nenechá chladnými.

Takže drazí poslové Ježíška, nyní si v klidu sedněte, vezměte si papír a tužku a udělejte si poznámky, jaký alkohol se hodí pro vaše blízké. Poté už stačí jen zasurfovat na našem webu a důkladně prolustrovat dárkový alkohol nebo třeba naše tipy na dárky.

A pokud se bojíte vybrat něco konkrétního, nevadí! Máme řešení! Co takhle dárkový poukaz na výběr dle svého uvážení.

Poraďte Ježíškovi jaký dárek vybrat pro milovníky vína!
Sdílejte článek na sociálních sítích:


Komentáře