Vína na vánoční stůl

Vánoční svátky se nezadržitelně blíží, a s nimi čas plánování slavnostních večeří. K těmto chvílím patří nejen lahodné pokrmy, ale i pečlivě vybraná vína, která dokážou podtrhnout a zvýraznit chuť každého jídla. Pokud si nejste jisti, jaké víno by bylo pro vaši vánoční večeři to pravé, nemusíte zoufat. Připravili jsme pro vás exkluzivní výběr „vánočních vín“, která budou dokonalým doplňkem vašeho vánočního stolu a pomohou vytvořit tu pravou sváteční atmosféru.

Pro ty, kteří chtějí zažít jedinečný adventní zážitek, je tu Adventní kalendář portské, Porto (24, 24x50ml). Každý den vás čeká nové překvapení v podobě různých variant portského vína, od tawny a ruby až po bílé portské. Milovníci vín pak jistě ocení Vinný adventní kalendář Lahofer (24×0,187l), který nabízí různé druhy vín od vinařství Lahofer.

Pro slavnostní přípitky doporučujeme Bottega Gold Prosecco Spumante Brut DOC + 2 sklenice, luxusní prosecco s jemným perlením a rafinovanou vůní. Jako dárek nebo pro speciální příležitosti se hodí Medailová vína z Bordeaux, dřevěná kazeta, sada tří kvalitních vín z Bordeaux v elegantní dřevěné kazetě.

Pro milovníky šampaňského je tu Veuve Clicquot Ponsardin Brut Fridge (0,75l), prestižní šampaňské v originálním dárkovém balení. A pro ty, kteří chtějí ochutnat více druhů vín, jsou ideální Dárkový set 4 vín, Cibulka (4×0,187l) nebo Malette Cap Monde), sada šesti různých vín z různých koutů světa.

Pro ochutnávku více druhů vín doporučujeme Six Shooter, Lahofer, sada šesti různých druhů vín od vinařství Lahofer, nebo Dárkový set Vinofol, sada čtyř vín v malých lahvích. A pro milovníky francouzských vín je tu Sada 2 vín – Cotes du Rhone, Chateau Beauchene, sada dvou kvalitních vín z oblasti Cotes du Rhone.

Tyto pečlivě vybrané produkty z eshopu Winehouse.cz vám pomohou vytvořit nezapomenutelnou atmosféru a doplní váš vánoční stůl o skvělé chutě a vůně. Ať už hledáte ideální víno k večeři, nebo hledáte inspiraci pro vánoční dárek, v našem výběru najdete to pravé.

Vína na vánoční stůl


Komentáře